İPEK KİRPİK KURSU

İpek Kirpik Kursu

İpek Kirpik Kursu

İpek kirpik uygulaması, gerçek kirpiklerin uzunluğunu ve kalınlığını arttıran bir yöntemdir. İpekten hazırlanmış olan bu takma kirpikler, üst göz kapağındaki gerçek kirpiklere tek tek özel medikal yapıştırıcısı ile yapıştırılır. Kişinin göz yapısına göre veya isteğine bağlı olarak ipek kirpiğin kalınlığı ve uzunluğu belirlenir. Göz yapısının durumuna göre teker teker uygulanır. Venus Güzellik Akademi’nin verdiği İpek Kirpik Kursu ile siz de profesyonel bir ipek kirpik uygulayıcısı olabilirsiniz. 

İpek Kirpiğin Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

İpek kirpik uygulaması, hiç makyaj malzemesine ihtiyaç duymadan maskara sürülmüş gibi dolgun ve uzun kirpiklere sahip olma avantajı sağlar.  Bir seneye yakın süre gözde kalabilmesinden dolayı hazırlanma sürecini pratikleştirir. İpek kirpik uygulaması gündelik kullanım açısından oldukça rahat olduğundan, son dönemlerde fazlaca rağbet görmeye başlamıştır. İpek kirpik uygulamasına olan talep artmıştır.

Estetisyenlik Kursu’nda Neler Öğreneceksiniz?

İpek Kirpik Kursu

Kurs bittikten sonra nerelerde çalışabilirim?

Venus Güzellik Akademisinden alacağınız katılım ve uzmanlık belgeleri ile güzellik salonlarında ve güzellik merkezlerinde ipek kirpik yöntemi üzerine çalışmaya başlayabilirsiniz.

Kurslarımıza Hemen Kayıt Olun!