IPL LAZER EPİLASYON

IPL Lazer Epilasyon

IPL Lazer Epilasyon

Teknolojinin geldiği en son nokta olarak IPL Lazer Epilasyon; en kısa sürede ve en konforlu şekilde tüylerden arınmaya olanak sağlıyor. IPL Lazer epilasyon; kıl kökündeki farklı yapıları hedef alan ve farklı dalga boylarına sahip olan bir yöntemdir ve istenmeyen tüyler için kesin çözümdür. IPL Lazer epilasyonun diğer epilasyon yöntemlerine göre bir atışta çok daha geniş yüzeyleri etkilemesi seans sürelerinin kısalmasına da olanak tanır.

IPL Lazer epilasyonla tüm vücut seansları sadece 35 – 40 dakikada tamamlanabilmektedir. Bununla birlikte IPL Lazer epilasyonun en son teknoloji ürünü olması onu etkili bir hale getirmektedir. Bu nedenle ortalama 6 seans içinde istenmeyen tüylerden kurtulmak mümkündür. IPL Lazer epilasyonda sık sık atışlar yapılır ve bu sayede uygulama kıl köklerini yavaşça ısıtır. Bu ısıtma aralarında verilen soğutma, ağrıyı ve acıyı en düşük seviyeye çeker.

IPL Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır?

IPL Lazer epilasyon kullandığı kademeli ısıtma metodu ile kıl köklerini etkili bir şekilde tahrip ederken çevredeki cildin zarar görmesini önler, ciltte yanık oluşma riskini ortadan kaldırır. Tedavi başlığının uygulama alanında ütü yapar gibi sürekli hareket ettirildiği tekniğinde kıl kökü kademeli olarak ısıtılır. Kademeli ısıtma yöntemi daha yüksek enerji seviyesi kullanılmasına olanak tanıdığından özellikle ince ve açık renkli kıllarda istenen etki sağlanır.

Adeta masaj hissi veren IPL Lazer epilasyon son derece konforlu bir epilasyon sunar. Geleneksel lazer epilasyon yöntemlerinde oluşabilecek zebra çizgileri gibi istenmeyen sonuçları önler. Uygulama esnasında cildi buz gibi soğutan kontak soğutma sistemi de neredeyse tamamen ağrısız bir epilasyona olanak tanır.

IPL Lazer Epilasyon Kalıcı Etki Eder mi?

Açık renkli ve güçsüz tüylere birkaç sene öncesine kadar epilasyon uygulanamıyordu. Epilasyon başarısı için haftalar öncesinden kıllar jiletle alınıp, güçlendirilmeye çalışılıyordu. Ancak güçlendikten sonra, yapılan işlemler o kılları da algılayabiliyordu. Bunu yapmayan kadınlar ise yine minik tüyleriyle baş etmek için çeşitli yollar deniyordu.

Şimdi ise IPL Lazer epilasyon bu sorunu kökünden çözdü. Artık hem ince hem kalın tüyler için kalıcı çözüm sağlayan IPL Lazer epilasyon var. Etkisi vücudun neredeyse her bölgesinde görülür. Sahip olduğu teknolojiyle kılları kesin olarak yok etme yetisine sahiptir.

IPL Lazer Epilasyonu Avantajları

IPL Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır?, IPL Lazer Epilasyon Kalıcı Etki Eder mi? ve IPL Lazer Epilasyonu Avantajları

IPL Lazer Epilasyonu Uygulamaları Galeri

IPL Lazer epilasyona ait görselleri inceleyebilirsiniz.

Kurslarımıza Hemen Kayıt Olun!