KİRPİK LIFTING KURSU

Kirpik Lifting Kursu

Kirpik Lifting Kursu

Popüler uygulamalardan biri haline gelen kirpik lifting uygulaması, daha etkileyici kirpiklere doğal şekilde sahip olmak isteyenlerin sıklıkla başvurduğu yöntemdir. Kirpik lifting, kirpiklerin daha doğal, uzun ve kıvrık görünmesini sağlamak amacıyla yapılan bir uygulamadır. Kirpikleri kaldırmak ve daha göz alıcı bir ifade kazanmak adına uygulanan kirpik lifting, giderek daha yaygın bir uygulama haline geliyor. Uygulamada kirpiklere solüsyonlar sürülerek bazı ekipmanlarla kıvrılarak belirli bir süre uzun ve kıvrık halde kalıyor.

Venus Güzellik Akademisi’nden alacağınız Kirpik Lifting kursu ile siz de profesyonel kirpik lifting uygulamaları yapabilirsiniz.

Kirpik Lifting Uygulamasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dikkat edilmesi gereken en önemli nokta sağlıktır. Solüsyonlar ile yapılan işlemde göz içine temasın engellenmesi gerekmektedir. Göz hassas bir bölge olduğundan hijyen kurallarına uyulması son derece önemlidir. Kirpik uygulamasını gerçekleştirecek olan kişinin alanında uzaman olması gerekmektedir. Kirpik lifting uygulamasından önce kirpiklerin işleme uygun bir şekilde hazırlanması gerekmektedir.

Kirpik Liftingin Avantajları Nelerdir?

Kirpik lifting uygulaması, kendi kirpiklerinizin en güzel şekilde görünmesini sağlar. Eklenti olmadan, makyaja ihtiyaç duymadan doğal halinizle hızlıca hazırlanmanıza yardımcı olur. Uygulama sonrası işlem 2 ila 3 ay arasında kalıcılık sağlamaktadır. Bu pratik ve rahat işlemi tercih edenler oldukça fazladır. Bu yüzden siz de eğitimlerimizden faydalanarak profesyonel şekilde kirpik lifting uygulamasını gerçekleştirebilirsiniz.

Kirpik Lifting Kursu

Kirpik Lifting Kursu’nda Neler Öğreneceksiniz?

Kurs bittikten sonra nerelerde çalışabilirim?

Venus Güzellik Akademisi’nden alacağınız belge ile kuaförler ve güzellik merkezlerinde kirpik lifting uygulaması üzerine çalışmaya başlayabilirsiniz.

Kurslarımıza Hemen Kayıt Olun!