LAZER EPİLASYON KURSU

Lazer Epilasyon Kursu

Lazer Epilasyon Kursu

Lazer epilasyon kursu, güzellik sektörünün ihtiyacı olan personelleri yetiştirilmek üzere oluşturulmuştur. Kişisel temizliğine önem veren herkes, bazı bölgelerdeki istemeyen tüylerle baş etmeye çalışır.  İstenmeyen tüylere veda etmenin en etkili çözümü lazer epilasyondur.  İstenmeyen tüylere kalıcı çözüm sunan bu yöntem oldukça fazla talep görmektedir. Talebin fazla olduğu, uzun süreli çözüm sunan bu uygulamanın eğitimini almak size iş bulmanızda kolaylık sağlayacak.

Lazer epilasyon, cilt sağlığının önemini atlamadan, alanında uzman kişiler tarafından yapılması gerekir. Yanlış uygulamalarda yanıklara ve soyulmalara sebep olabilir. Bu yüzden sıklıkla tercih edilen bu yöntem için alanında uzman kişilere, profesyonellere ihtiyaç duyulur. Venus Güzellik Akademisinden alacağınız sertifika ile siz de profesyonel şekilde lazer epilasyon uygulamaları yapabilirsiniz.

Kurs süresinde neler öğreneceksiniz?

Lazer Epilasyon Kursu

Kurs bittikten sonra nerelerde çalışabilirim?

Venus Güzellik Akademisinden aldığınız Lazer Epilasyon Kursu’nu bitirdikten sonra güzellik merkezlerinde, hastanelerin güzellik bölümlerinde, tıp merkezlerinde, SPA merkezlerinde, otellerin cilt sağlığı ve vücut bakımı bölümlerinde ve eğitim kurumlarında eğitmen olarak çalışabilirsiniz.

Kurslarımıza Hemen Kayıt Olun!