PROTEZ TIRNAK KURSU

Protez Tırnak Kursu

Protez Tırnak Kursu

Ellerin bakımlı görünebilmesi için kuşkusuz en önemli nokta tırnak bakımıdır. Tırnaklarının güzel ve bakımlı olması için her dönem aynı zamana sahip olunmuyor. Protez tırnak, günlük hayatın yoğunluğu içinde tırnak bakımına zaman ayıramayanlar için kalıcı, güçlü ve bakımlı tırnaklara sahip olunabilmesini sağlar. Daha uzun süreli kullanılan, kişinin kendi tırnakları üzerine özel koruyucular uygulandıktan sonra yapılan tırnak uygulamalarıdır. Protez tırnak uygulaması, eğitim almış profesyoneller tarafından yapılmalıdır. Venus Güzellik Akademisi Protez Tırnak Kursu sonrasında siz de profesyonel olarak protez tırnak yapabilirsiniz.

Protez Tırnak Eğitimini Alınca Nerelerde Çalışabilirim?

Venus Güzellik Akademisinden aldığınız Protez Tırnak eğitimden sonra güzellik merkezlerinde, el-ayak bakımı merkezlerinde, kuaför salonlarında, tırnak butiklerde, otellerin bakım bölümlerinde, kliniklerde ve hastanelerin ilgili bölümlerinde çalışabilirsiniz.

Protez Tırnak Kursu

Protez Tırnak Kursu’nda Neler Öğreneceksiniz?

Kurs bittikten sonra nerelerde çalışabilirim?

Venus Güzellik Akademisinden aldığınız Protez Tırnak Kursu’nu bitirdikten sonra güzellik merkezlerinde, kuaför salonlarında, hastanelerin güzellik bölümlerinde, tıp merkezlerinde, SPA merkezlerinde, otellerin cilt sağlığı ve vücut bakımı bölümlerinde, kozmetik satış firmalarında ve eğitim kurumlarında eğitmen olarak çalışabilirsiniz.

Kurslarımıza Hemen Kayıt Olun!