HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

Venus güzellik akademisi; güzellik sektörünün birçok alanında kurumsal eğitim vermektedir. Üniversite mezunu ve alanında uzman eğitmenlerimiz ile sektöre adım atmak isteyen adaylara, eğitimler veren bir kurumdur.

Teorik ve uygulamalı derslerimizin yanı sıra öğrenci adaylarımıza birebir çalışma ortamlarında pratik yapma imkanı da sunuyoruz. Milli Eğitim Bakanlığından onaylı eğitimimizin sonucunda alacağınız sertifika ile sektör içinde kendinizi bir adım öne taşıyabilirsiniz.

Misyonumuz

Verilen eğitimlerimizin amacı; güzelleştirmeyi kendine meslek olarak seçen, güzellik sektörü alanında kariyerine yön vermek isteyen veya bu alana ilgisi olan adaylara destek sağlamak, eğitimler vermek ve öğrencilerin kendilerini geliştirmelerini sağlamaktır.

Vizyonumuz

Venus güzellik akademisi olarak; güzellik sektörüne hevesli olan, kariyer hedefini bu sektörde ilerletmek isteyen adaylara eğitimde adım adım nasıl ilerleyeceklerini gösteriyoruz.

Güzelleştirmek mesleğiniz olsun istiyorsanız siz de eğitimlerimize başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Neden Bir Eğitim Akademisi Açma İhtiyacı Duyduk?

Biz Venus Güzellik Akademisi olarak yıllardır güzellik sektörünün çoğu alanında detaylı olarak hizmet vermekteyiz. Mesleğini güzellik sektöründen seçmeyi veya mesleğini ileri safhaya taşımayı düşünen kişilere kendilerini geliştirmek adına eğitimler sunmayı hedefledik.  Meslekle alakalı donanımlı çalışanlar yetiştirmeyi kendimize ilke edindik. MEB onaylı sertifikalı eğitimlerimiz ile öğrencilerin sektöre atılmalarını kolaylaştırmayı sağlamaya karar verdik.