PROFESYONEL MASAJ KURSU

Profesyonel Masaj Kursu

Profesyonel Masaj Kursu

Masaj, bir nevi dokunma sanatıdır ve binlerce yıldır dinlenme yönteminin yanı sıra tedavi yöntemi olarak da kullanılır. Masajın dünyadaki kültürlerde uzun bir geçmişi bulunmaktadır. Türkiye’de de yaygın bir şekilde yapılıyor ve yaptırılıyor. Günümüzde insanlar sağlıkla ilgili çeşitli amaçlar için birçok farklı masaj terapisi kullanmaktadır. Kursiyerler, insan anatomisine yeterince hâkim olduktan sonra organizmanın yüzeyine çeşitli darbeler ve ovmalarla dinlenme veya tedavi maksadıyla, bazı ekoller çerçevesinde masaj yapmayı öğrenecekler.

Venus Güzellik Akademisi, sektörün istek ve ihtiyaçları doğrultusunda, beklentileri karşılayabilecek donanıma sahip profesyonel masör ve masöz yetiştirir.

Masöz-Masör Olmak için Ne Yapmalıyım?

Masör/Masöz olmak isteyenler Millî Eğitim Bakanlığı onaylı kurslardan masaj eğitimi almanız gerekmektedir. Masaj eğitimini tamamlayarak Millî Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika almaya hak kazanan kişiler masöz-masör olabilir. Venus Güzellik Akademisi Profesyonel Masaj eğitimi sonrası sektörel deneyimle siz de masöz-masör olabilirsiniz.

Masaj Kursunda Masöz-Masör Eğitimi Aldığımda Nerelerde Çalışabilirim?

Venus Güzellik Akademisinden aldığınız Masaj Kursu programını tamamladığınızda, otellerde, güzellik salonlarında, SPA merkezlerinde, masaj salonlarında, hastanelerin ilgili bölümlerinde, fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezlerinde, spor salonlarında ve eğitim kurumlarında öğretmen olarak çalışabilirsiniz.

Masaj Kursu’nda Neler Öğreneceksiniz?

Profesyonel Masaj Kursu

Kurs bittikten sonra nerelerde çalışabilirim?

Venus Güzellik Akademisinden aldığınız Profesyonel Masaj Kursu’nu bitirdikten sonra güzellik merkezlerinde,  SPA merkezlerinde ve eğitim kurumlarında eğitmen olarak çalışabilirsiniz.

Kurslarımıza Hemen Kayıt Olun!